Main Menu
User Menu

375. operační skupina [1991- ]

375th Operations Group

     
Název:
Name:
375. operační skupina
Originální název:
Original Name:
375th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
375. letecká zdravotnická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 375. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.1991-26.08.1992 Koontz, Craig L. (Colonel)
26.08.1992-03.08.1993 Singleton, Darrell W. (Colonel)
03.08.1993-18.05.1995 Zeno, Gregory J. (Colonel)
18.05.1995-22.08.1996 Briding, Alan J. (Colonel)
22.08.1996-25.02.1998 Frye, Stephen B. (Colonel)
25.02.1998-19.08.1999 Martorano, Matthew F. (Colonel)
19.08.1999-22.06.2001 Torres, Karen M. (Colonel)
22.06.2001-28.03.2003 Busler, Bruce A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/375-operacni-skupina-1991-t137698#451842Verze : 1
MOD