Main Menu
User Menu

375. skupina pro přepravu jednotek [1947-1949]

375th Troop Carrier Group

     
Název:
Name:
375. skupina pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
375th Troop Carrier Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.08.1947
Předchůdce:
Predecessor:
375. skupina pro přepravu jednotek
Datum zániku:
Disbanded:
10.05.1949
Nástupce:
Successor:
375. skupina pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.08.1947-17.10.1947 11. letecká armáda
17.10.1947-01.07.1948 69. křídlo pro přepravu jednotek
01.07.1948-01.12.1948 1. letecká armáda
01.12.1948-23.02.1949 Velitelství kontinentálního letectva
23.02.1949-10.05.1949 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
03.08.1947-10.05.1949 Coraopolis, Greater Pittsburgh Airport

Velitel:
Commander:
DD.08.1947-DD.11.1948 ?, ? ( ? )
DD.12.1948-10.05.1949 Fowler, Stanley V. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/375-skupina-pro-prepravu-jednotek-1947-1949-t137694#451838Verze : 3
MOD