Main Menu
User Menu

363. taktické stíhací křídlo [1981-1991]

363rd Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
363. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
363rd Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1981
Předchůdce:
Predecessor:
363. taktické průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
363. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1981-01.10.1991 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.10.1981-01.10.1991 Sumter, Shaw AFB
Velitel:
Commander:
01.10.1981-15.01.1982 Powell, Cecil W. (Colonel)
15.01.1982-18.06.1984 Carr, Richard E. (Colonel)
18.06.1984-06.06.1986 Lotzbire, Bruce J. (Colonel)
06.06.1986-24.11.1986 Lanning, Russell M. (Colonel)
24.11.1986-19.09.1988 Callaway, Jay C. Jr (Colonel)
19.09.1988-16.10.1990 Eberhart, Ralph E. (Colonel)
16.10.1990-01.10.1991 Huot, Raymond P. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/363-takticke-stihaci-kridlo-1981-1991-t137657#451801Verze : 1
MOD