Main Menu
User Menu

363. taktické průzkumné křídlo [1948-1949]

363rd Tactical Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
363. taktické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
363rd Tactical Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.06.1948
Předchůdce:
Predecessor:
363. průzkumné křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
26.04.1949
Nástupce:
Successor:
363. taktické průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.06.1948-26.04.1949 9. letecká armáda
15.01.1949-01.02.1949 dočasně podřízeno: 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
14.06.1948-26.04.1949 Hampton, Langley AFB
Velitel:
Commander:
14.06.1948-26.04.1949 Wimsatt, Robert W. C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.06.1948-26.04.1949 363. taktická průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/363-takticke-pruzkumne-kridlo-1948-1949-t137653#451797Verze : 3
MOD