Main Menu
User Menu

349. operační skupina [1992- ]

349th Operations Group

     
Název:
Name:
349. operační skupina
Originální název:
Original Name:
349th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
349. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 349. tranportní křídlo (přidružené)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-15.05.1994 Peden, William D. (Colonel)
15.05.1994-01.08.1995 Hammond, Charles K. Jr (Colonel)
01.08.1995-01.09.1996 Gisler, Thomas M. Jr (Colonel)
01.09.1996-26.09.1999 Wrighton, Timothy J. (Colonel)
26.09.1999-27.09.2001 Rutland, Ronald A. (Colonel)
27.09.2001-05.01.2003 Williams, Lonnie R. (Lieutenant Colonel)
05.01.2003-15.05.2005 Ames, William F. (Colonel)
15.05.2005-DD.07.2008 Lewis, Kenneth D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/349-operacni-skupina-1992-t137621#451765Verze : 1
MOD