Main Menu
User Menu

341. operační skupina [1991- ]

341st Operations Group

     
Název:
Name:
341. operační skupina
Originální název:
Original Name:
341st Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1991
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-DD.MM.RRRR 341. raketové křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-12.02.1993 Phillip, John R. (Colonel)
12.02.1993-27.06.1994 Kehler, C. Robert (Colonel)
27.06.1994-19.07.1995 McMullin, Michael C. (Colonel)
19.07.1995-30.08.1996 Webber, Richard E. (Colonel)
30.08.1996-06.07.1998 Beck, William J. Jr (Colonel)
06.07.1998-DD.08.1999 McKenzie, Kimber L. (Colonel)
DD.08.1999-09.03.2001 Alston, C. Donald (Colonel)
09.03.2001-09.06.2003 Kirkman, Allen Jr (Colonel)
09.06.2003-03.06.2005 Parks, Edwin T. (Colonel)
03.06.2005-02.07.2007 Gilson, Scott E. (Colonel)
02.07.2007-20.05.2009 Durgan, David J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/341-operacni-skupina-1991-t137597#451741Verze : 1
MOD