Main Menu
User Menu

336. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1985-1993]

336th Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
336. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
336th Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.07.1985
Předchůdce:
Predecessor:
336. bombardovací skupina (střední)
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1993
Nástupce:
Successor:
336. skupina pro výcvik osádek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.07.1985-01.01.1993 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
21.05.1985-29.10.1986 Goodley, John R. (Colonel)
29.10.1986-18.07.1989 Hanson, Hans E. (Colonel)
18.07.1989-15.08.1990 Venanzi, Gerald S. (Colonel)
15.08.1990-DD.07.1992 Lloyd, David R. (Colonel)
DD.07.1992-01.01.1993 Chapman, John C. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/336-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1985-1993-t137572#451716Verze : 1
MOD