Main Menu
User Menu

319. křídlo pro doplňování paliva za letu [1993-2011]

319th Air Refueling Wing

     
Název:
Name:
319. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
319th Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1993
Předchůdce:
Predecessor:
319. bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.2011
Nástupce:
Successor:
319. letištní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1993-01.04.1997 21. letecká armáda
01.04.1997-01.10.2003 15. letecká armáda
01.10.2003-07.01.2011 18. letecká armáda
07.01.2011-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
14.07.1993-01.10.1993 Mang, Douglas K. (Colonel)
01.10.1993-20.11.1995 Andrews, James E. (Brigadier General)
20.11.1995-08.07.1997 Hess, Kenneth W. (Brigadier General)
08.07.1997-05.01.1999 Hawkins, James A. (Brigadier General)
05.01.1999-13.03.2000 Findley, Vern M. II (Colonel)
13.03.2000-18.09.2001 Gray, David S. (Colonel)
18.09.2001-03.09.2003 Sabol, Marshall K. (Colonel)
03.09.2003-30.03.2005 Ramsay, Mark F. (Colonel)
30.03.2005-12.07.2006 Bender, William (Colonel)
12.07.2006-09.07.2008 Hull, Diane (Colonel)
09.07.2008-13.11.2009 Michel, John (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1993-DD.09.2001 319. operační skupina
01.10.2002-DD.MM.RRRR 319. skupina zabezpečení misí

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/319-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1993-2011-t137505#451649Verze : 2
MOD