Main Menu
User Menu

319. křídlo [1991-1992]

319th Wing

     
Název:
Name:
319. křídlo
Originální název:
Original Name:
319th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
319. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1992
Nástupce:
Successor:
319. bombardovací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
09.07.1991-01.06.1992 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.09.1991-25.11.1991 Kinego, Joseph C. (Colonel)
25.11.1991-01.06.1992 McIlvoy, David W. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1991-01.06.1992 319. operační skupina
01.09.1991-DD.MM.RRRR 319. skupina zabezpečení
01.09.1991-DD.MM.RRRR 319. zdravotnická skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/319-kridlo-1991-1992-t137503#451647Verze : 1
MOD