Main Menu
User Menu

317. transportní křídlo [1992-1993]

317th Airlift Wing

     
Název:
Name:
317. transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
317th Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1992
Předchůdce:
Predecessor:
317. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
18.08.1993
Nástupce:
Successor:
317. transportní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1992-18.08.1993 21. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1992-18.08.1993 Fayetteville, Pope AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1992-20.07.1992 Bailey, Maxwell C. (Colonel)
20.07.1992-29.03.1993 Williams, George N. (Colonel)
29.03.1993-18.08.1993 Samples, Thomas A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/317-transportni-kridlo-1992-1993-t137489#451633Verze : 0
MOD