Main Menu
User Menu

317. křídlo pro přepravu jednotek, těžké [1948-1949]

317th Troop Carrier Wing, Heavy

     
Název:
Name:
317. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Originální název:
Original Name:
317th Troop Carrier Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
14.09.1949
Nástupce:
Successor:
317. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.1948-08.01.1949 5. letecká armáda
08.01.1949-14.09.1949 ?
Dislokace:
Deployed:
18.08.1948-02.12.1948 Tachikawa, Tachikawa Air Base /
09.01.1949-14.09.1949 Celle RAF Station

Velitel:
Commander:
18.08.1948-15.08.1949 Hampton, Thomas K. (Colonel)
15.08.1949-14.09.1949 Ross, William A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/317-kridlo-pro-prepravu-jednotek-tezke-1948-1949-t137484#451628Verze : 1
MOD