Main Menu
User Menu

314. operační skupina [1991- ]

314th Operations Group

     
Název:
Name:
314. operační skupina
Originální název:
Original Name:
314th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
314. taktická transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.12.1991-DD.MM.RRRR 314. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.12.1991-05.08.1992 Mason, David J. (Colonel)
05.08.1992-30.07.1993 Meyers, Robert H. (Colonel)
30.07.1993-30.06.1995 Reeves, Melvin M. Jr (Colonel)
30.06.1995-24.01.1997 Fletcher, Paul J. (Colonel)
24.01.1997-23.09.1998 Fitzpatrick, Joseph H. (Colonel)
23.09.1998-19.05.2000 Weinberg, Norman A. (Colonel)
19.05.2000-17.05.2002 Pangman, Dale I. (Colonel)
17.05.2002-18.06.2004 Kruelen, Douglas E. (Colonel)
18.06.2004-30.06.2006 Hamilton, Charles A. (Colonel)
30.06.2006-17.06.2008 Byrne, Rudolph T. (Colonel)
17.06.2008-04.06.2010 Mordente, Patrick X. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/314-operacni-skupina-1991-t137465#451609Verze : 0
MOD