Main Menu
User Menu

311. bombardovací skupina (střemhlavá) [1942-1943]

311th Bombardment Group (Dive)

     
Název:
Name:
311. bombardovací skupina (střemhlavá)
Originální název:
Original Name:
311th Bombardment Group (Dive)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.07.1942
Předchůdce:
Predecessor:
311. bombardovací skupina (lehká)
Datum zániku:
Disbanded:
DD.09.1943
Nástupce:
Successor:
311. stíhací-bombardovací skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
04.07.1942-22.10.1942 Savannah, Savannah Army Air Base
22.10.1942-18.07.1943 Waycross, Waycross Army Airfield
14.09.1943-DD.09.1943 Nawadih, Nawadih Airfield /
Velitel:
Commander:
DD.MM.1942-10.08.1942 True, Clinton U (Lieutenant Colonel)
10.08.1942-26.11.1942 Kelly, John R (Lieutenant Colonel)
26.11.1942-DD.09.1943 Melton, Harry R Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.armyaircorpsmuseum.org
URL : https://www.valka.cz/311-bombardovaci-skupina-stremhlava-1942-1943-t137446#451590Verze : 0
MOD