Main Menu
User Menu

101. přepadová stíhací skupina [1951-1952]

101st Fighter-Interceptor Group

     
Název:
Name:
101. přepadová stíhací skupina
Originální název:
Original Name:
101st Fighter-Interceptor Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
101. stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
06.02.1952
Nástupce:
Successor:
101. přepadová stíhací skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.02.1951-23.04.1951 Bangor, Dow Air Force Base
23.04.1951-02.08.1951 Manchester, Grenier Air Force Base
02.08.1951-06.02.1952 Moses Lake, Larson Air Force Base

Velitel:
Commander:
DD.MM.1951-06.02.1952 Labreche, George (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.armyaircorpsmuseum.org
URL : https://www.valka.cz/101-prepadova-stihaci-skupina-1951-1952-t137306#451450Verze : 1
MOD