Main Menu
User Menu

100. operační skupina [1992- ]

100th Operations Group

     
Název:
Name:
100. operační skupina
Originální název:
Original Name:
100th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1992-DD.MM.RRRR 100. křídlo pro doplňování paliva za letu
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.02.1992-31.03.1992 Brown, Thomas E. (Lieutenant Colonel)
31.03.1992-05.06.1992 Tatum, Charles T. (Colonel)
05.06.1992-16.02.1993 Pope, David E. (Colonel)
16.02.1993-11.10.1994 Oldham, Thomas W. (Colonel)
11.10.1994-DD.07.1996 Ziegler, David R. (Colonel)
DD.07.1996-14.05.1998 Walgamot, Cary M. (Colonel)
14.05.1998-18.01.2000 Fullhart, Randal D. (Colonel)
18.01.2000-06.09.2001 Butcher, John E. (Colonel)
06.09.2001-22.07.2003 Mauer, Anthony M. (Colonel)
22.07.2003-21.01.2005 Benson, Bryan (Colonel)
21.01.2005-13.07.2006 Arens, Matthew H. (Colonel)
13.07.2006-17.07.2008 Clifton, James D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/100-operacni-skupina-1992-t137304#451448Verze : 0
MOD