Main Menu
User Menu

82. křídlo bojové bezpečnostní policie [1968-1969]

82nd Combat Security Police Wing

     
Název:
Name:
82. křídlo bojové bezpečnostní policie
Originální název:
Original Name:
82nd Combat Security Police Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.03.1968
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1969
Nástupce:
Successor:
820. skupina bezpečnostních sil
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.03.1968-15.08.1969 Velitelství taktického letectva
15.08.1969-31.12.1969 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.03.1968-15.08.1968 Spokane, Fairchild AFB
15.08.1968-31.12.1969 Oak Grove, Fort Campbell

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/82-kridlo-bojove-bezpecnostni-policie-1968-1969-t137189#451333Verze : 0
MOD