Main Menu
User Menu

71. taktická letecká zabezpečovací skupina [1969-1974]

71st Tactical Air Support Group

     
Název:
Name:
71. taktická letecká zabezpečovací skupina
Originální název:
Original Name:
71st Tactical Air Support Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.12.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.06.1974
Nástupce:
Successor:
371. taktická letecká zabezpečovací skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.01.1970-15.06.1974 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.01.1970-15.06.1974 Austin, Bergstrom AFB
Velitel:
Commander:
15.01.1970-DD.01.1971 ?, ? ( ? )
DD.01.1971-01.02.1971 Bowlin, Roy L. Jr (Colonel)
01.02.1971-22.03.1974 Feuerriegel, Karl T. (Colonel)
22.03.1974-15.06.1974 Shadel, W. N. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/71-takticka-letecka-zabezpecovaci-skupina-1969-1974-t137140#451284Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/71st-Tactical-Air-Support-Group-t137140#451284Version : 0
MOD