Main Menu
User Menu

68. bombardovací křídlo, těžké [1963-1982]

68th Bombardment Wing, Heavy

     
Název:
Name:
68. bombardovací křídlo, těžké
Originální název:
Original Name:
68th Bombardment Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.04.1963
Předchůdce:
Predecessor:
68. bombardovací křídlo, střední
Datum zániku:
Disbanded:
30.09.1982
Nástupce:
Successor:
68. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
15.04.1963-30.09.1982 Goldsboro, Seymour Johnson AFB
Velitel:
Commander:
15.04.1963-16.06.1963 Jones, Osce V. (Colonel)
16.06.1963-01.07.1963 Hardzog, Walter A. Jr (Colonel)
01.07.1963-28.09.1965 Beck, Charles J. (Colonel)
28.09.1965-01.09.1966 Buckwalter, Raymond E. (Colonel)
01.09.1966-28.04.1967 Brofft, Robert E. (Colonel)
28.04.1967-06.07.1968 Hudson, Eugene L. (Colonel)
06.07.1968-29.05.1969 Ottaway, Harold E. (Colonel)
29.05.1969-30.04.1970 Stallsmith, Donald L. (Colonel)
30.04.1970-15.10.1970 Daniels, Robert W. (Colonel)
15.10.1970-14.05.1971 Hansen, LeRoy P. (Colonel)
14.05.1971-07.06.1972 Ryan, Donald F. (Colonel)
15.02.1953-06.06.1974 Wechter, Jerome E. (Colonel)
06.06.1974-28.07.1975 Tynan, George P. (Colonel)
28.07.1975-22.08.1975 Sr, James E. Myers (Colonel)
22.08.1975-14.07.1977 Calhoun, Caryl W. (Colonel)
14.07.1977-26.06.1979 Conn, Henry L. (Colonel)
26.06.1979-19.01.1981 Kirtley, Robert L. (Colonel)
19.01.1981-06.10.1981 Grove, William J. Jr (Colonel)
06.10.1981-30.09.1982 Robertson, George S. III (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/68-bombardovaci-kridlo-tezke-1963-1982-t137121#451265Verze : 0
MOD