Main Menu
User Menu

67. taktická průzkumná skupina [1951-1957]

67th Tactical Reconnaissance Group

     
Název:
Name:
67. taktická průzkumná skupina
Originální název:
Original Name:
67th Tactical Reconnaissance Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
67. taktická průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1957
Nástupce:
Successor:
67. taktická zpravodajská skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
25.02.1951-21.03.1951 Komaki, Komaki Air Base /
21.03.1951-20.08.1951 Taegu, Taegu Air Base (K-2)
20.08.1951-06.12.1954 Gonghang-dong, K-14 Kimpo Air Base
06.12.1954-01.07.1957 Itami, Itami Air Base
01.07.1957-01.10.1957 Fussa, Yokota Air Base

Velitel:
Commander:
28.02.1951-29.08.1951 Dixon, Jacob W. (Colonel)
29.08.1951-DD.09.1951 Stone, [?] (Lieutenant Colonel)
DD.09.1951-DD.05.1952 Andrews, Charles C. (Colonel)
DD.05.1952-DD.10.1952 Smith, Robert R. (Colonel)
DD.10.1952-DD.MM.1952 Prior, George T. (Lieutenant Colonel)
DD.MM.1952-20.10.1953 Foster, John G. (Colonel)
20.10.1953-22.10.1953 Newman, Ralph F. (Colonel)
22.10.1953-08.05.1954 Egan, John C. (Colonel)
08.05.1954-31.05.1954 Lancaster, Hartwell C. (Lieutenant Colonel)
01.06.1954-23.11.1954 -, - (-)
24.11.1954-31.08.1955 Smith, Joseph C. (Lieutenant Colonel)
31.08.1955-04.10.1956 Baer, John W. (Colonel)
04.10.1956-17.12.1956 Benadom, Dale F. (Lieutenant Colonel)
17.12.1956-30.06.1957 Dix, Gerald J. (Colonel)
01.07.1957-01.10.1957 -, - (-)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://bobrowen.com/nymas/usaaf4.html
URL : https://www.valka.cz/67-takticka-pruzkumna-skupina-1951-1957-t137109#451253Verze : 0
MOD