Main Menu
User Menu

67. průzkumná skupina [1947-1948]

67th Reconnaissance Group

     
Název:
Name:
67. průzkumná skupina
Originální název:
Original Name:
67th Reconnaissance Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
19.05.1947
Předchůdce:
Predecessor:
67. průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
DD.06.1948
Nástupce:
Successor:
67. taktická průzkumná skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
19.05.1947-25.07.1947 Hampton, Langley Field
25.07.1947-DD.06.1948 Moreno Valley, March Field

Velitel:
Commander:
DD.05.1947-DD.07.1947 ?, ? ( ? )
25.07.1947-15.08.1947 Larson, Edwin C. (Major)
15.08.1947-16.08.1947 Hilpert, Lt. Arvis L. (Colonel)
16.08.1947-20.03.1948 Gray, Leon W. (Colonel)
20.03.1948-22.03.1948 Allison, Royal B. (Lieutenant Colonel)
22.03.1948-DD.06.1948 Hanes, Horace A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
http://bobrowen.com/nymas/usaaf4.html
URL : https://www.valka.cz/67-pruzkumna-skupina-1947-1948-t137107#451251Verze : 0
MOD