Main Menu
User Menu

67. pozorovací skupina [1941-1943]

67th Observation Group

     
Název:
Name:
67. pozorovací skupina
Originální název:
Original Name:
67th Observation Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.08.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.05.1943
Nástupce:
Successor:
67. průzkumná skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
01.09.1941-DD.12.1941 Pineville, Esler Army Airfield
11.12.1941-DD.01.1942 North Charleston, Charleston Municipal Airport
DD.01.1942-DD.08.1942 Pineville, Esler Army Airfield
DD.09.1942-DD.05.1943 Lambourn, USAAF Station 466

Velitel:
Commander:
DD.09.1941-DD.11.1941 ?, ? ( ? )
21.11.1941-04.05.1942 Stout, Oliver H. (Lieutenant Colonel)
04.05.1942-DD.05.1943 Anderson, Frederick R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://bobrowen.com/nymas/usaaf4.html
URL : https://www.valka.cz/67-pozorovaci-skupina-1941-1943-t137104#451248Verze : 1
MOD