Main Menu
User Menu

66. letištní skupina [1952-1962]

66th Air Base Group

     
Název:
Name:
66. letištní skupina
Originální název:
Original Name:
66th Air Base Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.11.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.08.1962
Nástupce:
Successor:
66. skupina bojového zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1953-15.08.1962 66. taktické průzkumné křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.01.1953-25.06.1953 Sumter, Shaw AFB
07.07.1953-18.06.1958 Sembach, Sembach Air Base /
18.06.1958-15.08.1962 Couvron-et-Aumencourt, Laon-Couvron Air Base

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/66-letistni-skupina-1952-1962-t137097#451241Verze : 0
MOD