Main Menu
User Menu

64. operační skupina [1991-1997]

64th Operations Group

     
Název:
Name:
64. operační skupina
Originální název:
Original Name:
64th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.05.1991
Předchůdce:
Predecessor:
64. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1997
Nástupce:
Successor:
64. letecká expediční skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.05.1991-01.04.1997 64. křídlo pro letecký výcvik
Dislokace:
Deployed:
15.05.1991-01.04.1997 Lubbock, Reese AFB
Velitel:
Commander:
15.05.1991-01.01.1992 Negley, Robert M. Jr (Colonel)
01.01.1992-21.09.1992 Driskill, Larry W. (Colonel)
21.09.1992-28.06.1993 Starbuck, F. Randall (Colonel)
28.06.1993-24.09.1993 McRee, Julius R. (Lieutenant Colonel)
24.09.1993-15.07.1994 Geisler, Frank K. Jr (Colonel)
15.07.1994-28.07.1995 Gelwix, Randall C. (Colonel)
28.07.1995-16.01.1997 Burda, Bruce E. (Colonel)
16.01.1997-01.04.1997 Montague, Kenneth A. (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/64-operacni-skupina-1991-1997-t137080#451224Verze : 0
MOD