Main Menu
User Menu

51. skupina údržby a zásobování [1948-1957]

51st Maintenance and Supply Group

     
Název:
Name:
51. skupina údržby a zásobování
Originální název:
Original Name:
51st Maintenance and Supply Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.10.1957
Nástupce:
Successor:
51. skupina údržby
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.1948-01.02.1950 51. stíhací křídlo
01.02.1950-25.10.1957 51. přepadové stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
18.08.1948-24.09.1950 Naha, Naha Air Base /
24.09.1950-24.10.1950 Fukuoka, Itazuke Air Base /
24.10.1950-10.12.1950 Gonghang-dong, Kimpo Air Base (K-14)
10.12.1950-15.01.1951 Fukuoka, Itazuke Air Base /
15.01.1951-01.10.1951 Tsuiki, Tsuiki Air Base /
01.10.1951-20.10.1952 Suwon, Suwon Auxiliare Air Base (K-13)
20.10.1952-20.06.1954 Tsuiki, Tsuiki Air Base
20.06.1954-01.08.1954 Suwon, Suwon Auxiliare Air Base (K-13)
01.08.1954-25.10.1957 Naha, Naha Air Base

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/51-skupina-udrzby-a-zasobovani-1948-1957-t136948#451092Verze : 0
MOD