Main Menu
User Menu

42. zdravotnická skupina [1991-1994]

42nd Medical Group

     
Název:
Name:
42. zdravotnická skupina
Originální název:
Original Name:
42nd Medical Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1991
Předchůdce:
Predecessor:
42. strategická nemocnice
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1994
Nástupce:
Successor:
42. zdravotnická skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.10.1991 42. bombardovací křídlo, těžké
01.10.1991-01.06.1992 42. křídlo
01.06.1992-30.06.1994 42. bombardovací křídlo
Dislokace:
Deployed:
01.09.1991-30.06.1994 Loring AFB
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/42-zdravotnicka-skupina-1991-1994-t136895#451039Verze : 0
MOD