Main Menu
User Menu

20. operační skupina [1992-1994]

20th Operations Group

     
Název:
Name:
20. operační skupina
Originální název:
Original Name:
20th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.03.1992
Předchůdce:
Predecessor:
20. taktická stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1994
Nástupce:
Successor:
20. operační skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.03.1992-01.01.1994 20. stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
31.03.1992-01.01.1994 Upper Heyford, RAF Upper Heyford
Velitel:
Commander:
31.03.1992-15.07.1993 Meeboer, Richard H. (Colonel)
15.07.1993-01.01.1994 Clark, Daniel C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/20-operacni-skupina-1992-1994-t136781#450924Verze : 1
MOD