Main Menu
User Menu

18. operační skupina [1991- ]

18th Operations Group

     
Název:
Name:
18. operační skupina
Originální název:
Original Name:
18th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1991
Předchůdce:
Predecessor:
18. taktická stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1991-DD.MM.RRRR 18. křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1991-06.07.1992 Hester, Paul V. (Colonel)
06.07.1992-02.06.1993 Wilson, Steven G. (Colonel)
02.06.1993-16.08.1993 Lamb, Douglas G. (Colonel)
16.08.1993-26.06.1995 Bigum, Randall K. (Colonel)
26.06.1995-09.06.1997 Dries, John E. Vanden (Colonel)
09.06.1997-19.03.1999 Brennan, John T. (Colonel)
19.03.1999-01.06.2000 Cochran, Douglas R. (Colonel)
01.06.2000-22.08.2002 Gorenc, Frank (Colonel)
22.08.2002-16.07.2004 Ford, Joseph M. (Colonel)
16.07.2004-DD.07.2005 Freaney, David T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/18-operacni-skupina-1991-t136744#450887Verze : 0
MOD