Main Menu
User Menu

15. operační skupina [1992- ]

15th Operations Group

     
Název:
Name:
15. operační skupina
Originální název:
Original Name:
15th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1992
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.04.1992-DD.MM.RRRR 15. letištní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
13.04.1992-21.07.1992 Angley, Jerry C. (Colonel)
21.07.1992-27.04.1994 Stieber, James E. (Colonel)
27.04.1994-11.07.1996 Black, Kenneth L. (Colonel)
11.07.1996-14.07.1998 Sizemore, Frank R. (Colonel)
14.07.1998-18.04.2000 Settle, Robert J. II (Colonel)
18.04.2000-04.01.2002 Razo, David A. (Colonel)
04.01.2002-03.07.2002 Fleck, Michael A. (Colonel)
03.07.2002-25.04.2003 Torres, Raymond G. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/15-operacni-skupina-1992-t136721#450864Verze : 0
MOD