Main Menu
User Menu

14. operační skupina [1991- ]

14th Operations Group

     
Název:
Name:
14. operační skupina
Originální název:
Original Name:
14th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.12.1991
Předchůdce:
Predecessor:
14. taktická stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.12.1991-DD.MM.RRRR 14. křídlo pro letecký výcvik [1972-]
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
15.12.1991-05.10.1992 Fore, David M. (Colonel)
05.10.1992-29.07.1994 Dalton, John W. (Colonel)
29.07.1994-19.10.1995 Gentrup, Michael L. (Colonel)
19.10.1995-07.02.1997 Hoffman, Donald J. (Colonel)
07.02.1997-14.01.1999 Snyder, David M. (Colonel)
14.01.1999-17.08.2000 Key, Olen S. (Colonel)
17.08.2000-07.08.2002 Frasz, Russell J. (Colonel)
07.08.2002-30.06.2004 Holmes, James M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/14-operacni-skupina-1991-t136720#450863Verze : 0
MOD