Main Menu
User Menu

9. operační skupina [1991- ]

9th Operations Group

     
Název:
Name:
9. operační skupina
Originální název:
Original Name:
9th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.08.1991
Předchůdce:
Predecessor:
9. strategická průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.09.1991-01.10.1993 9. křídlo
01.10.1993-DD.MM.RRRR 9. průzkumné křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
22.11.1991-30.07.1993 Behler, Robert F. (Colonel)
30.07.1993-03.01.1995 Lafferty, George A. (Colonel)
03.01.1995-03.09.1996 Shambo, James F. (Colonel)
03.09.1996-25.06.1998 Hunt, James P. (Colonel)
25.06.1998-23.08.2000 Traylor, R. Kent (Colonel)
23.08.2000-16.07.2002 Vogel, Alan L. (Colonel)
16.07.2002-08.06.2004 Augst, Gregory D. (Colonel)
08.06.2004-15.05.2006 Kern, Gregory A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1994-DD.MM.RRRR 1. průzkumná peruť

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/9-operacni-skupina-1991-t136698#450841Verze : 0
MOD