Main Menu
User Menu

3. skupina bojového zabezpečení [1965-1991]

3rd Combat Support Group

     
Název:
Name:
3. skupina bojového zabezpečení
Originální název:
Original Name:
3rd Combat Support Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.11.1965
Předchůdce:
Predecessor:
3. letištní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
19.11.1991
Nástupce:
Successor:
3. skupina zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.11.1965-DD.MM.RRRR 3. taktické stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
08.11.1965-15.03.1971 ?, Bien Hoa Air Base /
15.03.1971-16.09.1974 Gunsan, Kunsan Air Base (K-8)
16.09.1974-19.11.1991 City of Angeles, Clark Air Base

Velitel:
Commander:
DD.05.1968-DD.03.1969 Arasmith, Lester L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/3-skupina-bojoveho-zabezpeceni-1965-1991-t136610#450753Verze : 1
MOD