Main Menu
User Menu

3. letištní skupina [1948-1957]

3rd Air Base Group

     
Název:
Name:
3. letištní skupina
Originální název:
Original Name:
3rd Air Base Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.08.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
25.10.1957
Nástupce:
Successor:
3. skupina bojového zabezpečení
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.08.1948-01.10.1955 3. bombardovací křídlo, lehké
01.10.1955-25.10.1957 3. bombardovací křídlo, taktické
Dislokace:
Deployed:
18.08.1948-01.04.1950 Fussa, Yokota Air Force Base
01.04.1950-14.08.1950 Sayama, Johnson AB /
14.08.1950-01.12.1950 Fussa, Yokota Air Force Base
01.12.1950-25.08.1951 Iwakuni AB
25.08.1951-01.10.1954 Gunsan, Kunsan Air Base (K-8)
01.10.1954-25.10.1957 Sayama, Johnson AB

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/3-letistni-skupina-1948-1957-t136603#450746Verze : 1
MOD