Main Menu
User Menu

Admiralát Západ [1940-1940]

Admiral West / Admiral West

     
Název:
Name:
Admiralát Západ
Originální název:
Original Name:
Admiral West
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.05.1940
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
22.06.1940
Nástupce:
Successor:
Admiralát Francie
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.05.1940-22.06.1940 Skupinové velitelství námořnictva Západ
Dislokace:
Deployed:
27.06.1940-DD.MM.RRRR Berlín, ? /
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Brusel, ? /
DD.MM.RRRR-22.06.1940 Paříž, ? /
Velitel:
Commander:
27.05.1940-22.06.1940 Schuster, Karlgeorg (Admiral)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
28.05.1940-22.06.1940 Lietzmann, Joachim (Kapitän zur See)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
26.05.1940-22.06.1940 Velitelství námořnictva Severní Francie

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.lexikon-der-wehrmacht.de
https://www.axishistory.com/index.php?id=9762
www.geocities.com
www.geocities.com
URL : https://www.valka.cz/Admiralat-Zapad-1940-1940-t136488#450573Verze : 0
MOD