Main Menu
User Menu

Schwedlerova skupina [1941-1941]

Group von Schwedler / Gruppe von Schwedler

     
Název:
Name:
Schwedlerova skupina
Originální název:
Original Name:
Gruppe von Schwedler
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.08.1941
Předchůdce:
Predecessor:
IV. armádní sbor
Datum zániku:
Disbanded:
DD.08.1941
Nástupce:
Successor:
IV. armádní sbor
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.08.1941-DD.08.1941 17. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

Velitel:
Commander:
DD.08.1941-DD.08.1941 Schwedler, Viktor von (General der Infanterie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.08.1941-DD.08.1941 Beutler, Otto (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
04.08.1941-14.08.1941 9. pěší divize
05.08.1941-13.08.1941 68. pěší divize
10.08.1941-25.08.1941 LV. armádní sbor
DD.08.1941-DD.08.1941 94. pěší divize
01.09.1941-14.09.1941 24. pěší divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/ ; https://www.axishistory.com/
URL : https://www.valka.cz/Schwedlerova-skupina-1941-1941-t129370#436102Verze : 0
MOD