Main Menu
User Menu

Hlavní velitelství Jih [1945-1945]

High Command South / Oberbefehlshaber Süd

     
Název:
Name:
Hlavní velitelství Jih
Originální název:
Original Name:
Oberbefehlshaber Süd
Datum vzniku:
Raised/Formed:
02.05.1945
Předchůdce:
Predecessor:
Hlavní velitelství Západ
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
02.05.1945-08.05.1945 Vrchní velitelství branné moci
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

Velitel:
Commander:
02.05.1945-08.05.1945 Kesselring, Albert (Generalfeldmarschall)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1945-08.01.1945 325. zajišťovací divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.geocities.com
URL : https://www.valka.cz/Hlavni-velitelstvi-Jih-1945-1945-t129163#435575Verze : 0
MOD