Main Menu
User Menu

Vormannova skupina [1944-1944]

Group von Vormann / Gruppe von Vormann

     
Název:
Name:
Vormannova skupina
Originální název:
Original Name:
Gruppe von Vormann
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.07.1944
Předchůdce:
Predecessor:
9. armáda
Datum zániku:
Disbanded:
10.07.1944
Nástupce:
Successor:
9. armáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.07.1944-10.07.1944 2. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?

Velitel:
Commander:
03.07.1944-10.07.1944 Vormann, Nikolaus von (General der Panzertruppe)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
03.07.1944-10.07.1944 Staedke, Helmut (Generalmajor)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
03.07.1944-10.07.1944 Vyšší dělostřelecké velitelství 307
04.07.1944-17.07.1944 I. jezdecký sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.lexikon-der-wehrmacht.de/ ; https://www.axishistory.com/
URL : https://www.valka.cz/Vormannova-skupina-1944-1944-t129073#435818Verze : 0
MOD