Main Menu
User Menu

17. samostatná smíšená brigáda [1939-1945]

独立混成第17旅団 / 17th Independent Mixed Brigade

     
Název:
Name:
17. samostatná smíšená brigáda
Originální název:
Original Name:
独立混成第17旅団
Datum vzniku:
Raised/Formed:
07.01.1939
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.MM.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 6. armáda
Dislokace:
Deployed:
07.01.1939-DD.MM.RRRR Tokyo
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Šanghaj /
DD.MM.RRRR-DD.MM.1945 ?, provincia Hubei /

Velitel:
Commander:
07.01.1939-15.11.1939 ?, ( )
15.11.1939-01.12.1941 Hasegawa, Masanori (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
01.12.1941-03.12.1941 Kusuyama, Hideyoshi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
03.12.1941-14.09.1942 Tagami, Hachiro (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
14.09.1942-29.10.1943 Takashina, Akira (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
29.10.1943-09.03.1945 Kishigawa, Kenichi (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
09.03.1945-DD.08.1945 Tani, Jitsuo (Rikugun Šóšó / Rikugun Shosho)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
07.01.1939-15.10.1941 ?, ( )
15.10.1941-01.07.1941 Shigeru, Ogo (Rikugun Čúsa / Rikugun Chusa)
01.07.1941-DD.MM.1945 ?, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

07.01.1939-DD.MM.1945 Velenie
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 87. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 88. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 89. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 90. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 91. samostatný pěší prapor
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR spojovací komunikační jednotka
07.01.1939-DD.MM.1945 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
značka/ alias - vrchol /峰
- doplňovací obvod - Tokio
Zdroje:
Sources:
homepage1.nifty.com
URL : https://www.valka.cz/17-samostatna-smisena-brigada-1939-1945-t128749#434540Verze : 0
MOD