Main Menu
User Menu

Skupinové velitelství 3 [1935-1938]

3rd Group Command / Gruppenkommando 3

     
Název:
Name:
Skupinové velitelství 3
Originální název:
Original Name:
Gruppenkommando 3
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1935
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
04.02.1938
Nástupce:
Successor:
Skupinové velitelství pozemního vojska 3
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.04.1935-04.02.1938 ?, Drážďany /

Velitel:
Commander:
DD.04.1935-04.02.1938 Bock, Fedor von (General der Infanterie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.04.1935-06.10.1936 Falkenhorst, Paul Nikolaus von (Generalmajor)
06.10.1936-04.02.1938 Ruoff, Richard (Generalmajor)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Čestný název:
Honorary Name:
-
Vyznamenání:
Decorations:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Deutsche Verbände und Truppen 1918-1939, Biblio Verlag, Osnabrück, 1974
www.lexikon-der-wehrmacht.de
www.bundesarchiv.de
URL : https://www.valka.cz/Skupinove-velitelstvi-3-1935-1938-t128450#433777Verze : 0
MOD