Main Menu
User Menu

Oklahoma City, Tinkerova základna vzdušných sil [1948- ]

Tinker Air Force Base / Tinker AFB

     
Název:
Name:
Tinkerova základna vzdušných sil
Originální název:
Original Name:
Tinker Air Force Base
Další názvy:
Other Names:
21.05.1941-01.03.1942 Midwest Air Depot
01.03.1942-11.11.1943 Oklahoma City Air Depot
11.11.1943-13.01.1948 Tinker Field
Obec:
Municipality:
Oklahoma City, Oklahoma
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
35°24'53.00"N 97°23'12.00"W
Vznik:
Established:
13.01.1948 přejmenováním
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:


DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Zánik:
Cancelled:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Mueller, Robert, Air Force Bases Volume I, Active Air Force Bases Within the United States of America on 17 September 1982, Office of Air Force History, 1989
URL : https://www.valka.cz/Oklahoma-City-Tinkerova-zakladna-vzdusnych-sil-1948-t128078#432839Verze : 0
MOD