Main Menu
User Menu

Stavební brigáda letectva II [1941-1943]

2nd Air Force Construction Brigade / Luftwaffen-Bau-Brigade II

     
Název:
Name:
Stavební brigáda letectva II
Originální název:
Original Name:
Luftwaffen-Bau-Brigade II
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.03.1941
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.04.1943
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

Velitel:
Commander:
10.03.1941-22.06.1942 Falkenhayn, Erich von (Oberst)
23.06.1942-30.03.1943 Schreder, Hans-Georg (Oberst)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/ground/pionier/bbrig2.html
URL : https://www.valka.cz/Stavebni-brigada-letectva-II-1941-1943-t127925#432450Verze : 0
MOD