Main Menu
User Menu

Aguadilla, Námořní stanice Rooseveltovy cesty - západní objekt [1973-1976]

Naval Station Roosevelt Roads West Annex

     
Název:
Name:
Námořní stanice Rooseveltovy cesty - západní objekt
Originální název:
Original Name:
Naval Station Roosevelt Roads West Annex
Další názvy:
Other Names:
DD.09.1939-17.09.1948 Borinquen Army Air Field
18.09.1948-DD.MM.1973 Ramey Air Force Base
Obec:
Municipality:
Aguadilla
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
18°29'39.99"N 67°07'45.99"W
Vznik:
Established:
DD.MM.1973 premenovaním a prepodriadením
Velitelé:
Commanders:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:

Zánik:
Cancelled:
01.07.1976 zrušená
Poznámka:
Note:
dnes Letiště Rafaela Hernandéze
Zdroje:
Sources:
https://www.rameyafb.net/
URL : https://www.valka.cz/Aguadilla-Namorni-stanice-Rooseveltovy-cesty-zapadni-objekt-1973-1976-t126741#429260Verze : 0
MOD