Main Menu
User Menu

Svinoústí

Świnoujście

     
Název:
Name:
Svinoústí
Originální název:
Original Name:
Świnoujście
Další názvy:
Other Names:
Swinemünde
Ústí nad Svinou
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
53°54'59.99"N 14°15'00.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Svinousti-t126159#428080Verze : 0
MOD