Main Menu
User Menu

Lü-šun-kchou

旅顺口, Lüshunkou, Lü-shun

     
Název:
Name:
Lü-šun-kchou
Originální název:
Original Name:
旅顺口
Další názvy:
Other Names:
Port Artur (Порт-Артур)
Port Arthur
Rjodžun (旅順)
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
38°51'11.99"N 121°15'00.00"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
-
Vojenské objekty:
Military Objects:
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL : https://www.valka.cz/Lue-sun-kchou-t125452#425861Verze : 1
MOD