Main Menu
User Menu

Letecká župa XI [1938-1945]

11th Air Region / Luftgau-Kommando XI

     
Název:
Name:
Letecká župa XI
Originální název:
Original Name:
Luftgau-Kommando XI
Datum vzniku:
Raised/Formed:
04.02.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Letecká župa IX
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
04.02.1938-01.02.1939 Skupinové velitelství letectva 2
01.02.1939-21.03.1941 Letecká armáda 2
21.03.1941-27.01.1944 Velitelství letectva Střed
27.01.1944-08.05.1945 Letecká armáda Říše
Dislokace:
Deployed:
DD.02.1938-DD.03.1940 Hannover
DD.03.1940-DD.05.1945 Hamburk

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Wolff, Ludwig ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Bogatsch, Rudolf ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Burchard, Heinrich ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Wolff, Ludwig ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.ww2.dk/ground/hq/lgxi.htm
URL : https://www.valka.cz/Letecka-zupa-XI-1938-1945-t124540#424028Verze : 0
MOD