Main Menu
User Menu

2. sborová oblast [1920-1941]

2nd Corps Area

     
Název:
Name:
2. sborová oblast
Originální název:
Original Name:
2nd Corps Area
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.08.1920
Předchůdce:
Predecessor:
Východní department
Datum zániku:
Disbanded:
DD.05.1941
Nástupce:
Successor:
Velitelství služeb 2. sborové oblasti
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.08.1920-DD.05.1941 Ministerstvo války
Dislokace:
Deployed:
20.08.1920-DD.05.1941 New York, Governor´s Island

Velitel:
Commander:
20.08.1920-15.01.1925 Bullard, Robert Lee (Major General)
16.01.1925-20.11.1926 Summerall, Charles Pelot (Major General)
20.11.1926-08.01.1927 Drum, Hugh Aloysius (Brigadier General)
08.01.1927-01.12.1927 McRae, James (Major General)
01.12.1927-30.11.1931 Ely, Hanson (Major General)
31.11.1931-30.04.1936 Nolan, Dennis (Major General)
01.05.1936-30.07.1938 McCoy, Frank (Major General)
30.07.1938-05.11.1938 Humphrey, Evan (Brigadier General)
05.11.1938-DD.12.1940 Drum, Hugh Aloysius (Lieutenant General)
DD.12.1940-DD.05.1941 Phillipson, Irving (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.09.1921-31.07.1922 1. peruť
25.01.1922-03.11.1941 302. spojovací prapor
01.08.1922-25.01.1923 9. skupina (pozorovací)
25.01.1923-01.04.1931 9. pozorovací skupina
DD.12.1924-05.09.1928 502. pěší prapor
DD.12.1925-05.09.1928 514. pěší prapor
DD.12.1925-05.09.1928 515. pěší prapor
DD.12.1925-05.09.1928 517. pěší prapor
01.04.1931-25.01.1933 19. smíšené křídlo
25.01.1933-01.03.1935 9. pozorovací skupina
11.10.1939-01.06.1940 2. pěší brigáda
16.10.1939-22.06.1940 28. pěší pluk
16.10.1939-01.07.1940 5. polní dělostřelecký pluk

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS
URL : https://www.valka.cz/2-sborova-oblast-1920-1941-t124228#459765Verze : 4
MOD

Hlavní základny, letiště a výcviková zařízení na území 2. sborové oblasti




Pravidelná armádaNárodní gardaOrganizovaná záloha
Camp Buchanan
-> Fort Buchanan
Arecibo, PRCamp Blauvelt, NY
Fort Delaware, DEBethany Beach, DECamp Silzer, NJ
Camp Dix, NJPine Camp, NY
-> Pine Plains Military Reservation, NY
Camp Upton, NY
Fort DuPont, DEPonce, PRCamp Wadsworth, NY
Governor's Island, NYSea Girt, NJ
Fort Hamilton, NYState Camp of Instruction, NY
-> Camp Smith, NY
Fort Hancock, NJ
Henry Barracks, PR
Fort Jay, NY
Madison Barracks, NY
Miller Field, NY
Mitchel Field, NY
Camp Alfred Vail, NJ
-> Fort Monmouth, NJ
Fort Mott, NJ
Fort Niagara, NY
Fort Ontario, NY
Plattsburg Barracks, NY
Fort Porter, NY
San Juan Garrison, PR
Fort Saulsbury, NJ
Fort Schuyler, NY
Fort Slocum, NY
Fort Tilden, NY
Fort Totten, NY
Fort Wadsworth, NY
Camp Welsh, NY
Fort Wood, NY
URL : https://www.valka.cz/2-sborova-oblast-1920-1941-t124228#567895Verze : 3
MOD