Main Menu
User Menu

Vysočany

místní část Boru, okr. Tachov

     
Název:
Name:
Vysočany
Originální název:
Original Name:
Vysočany
Další názvy:
Other Names:
Weschekun
Nižší územní celek:
Lower Administrative Area:
Bor
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°42'04.825"N 12°45'22.312"E
Místní části:
Local Municipalities:
-
První písemná zmínka:
First Written Reference:
1379
Vojenské objekty:
Military Objects:

Vysočany, kasárna
Památky:
Historical Sights, Places of Interest:
-
Muzea:
Museums:
-
Osobnosti:
Personalities:
Dislokované jednotky:
Garrisoned Units:
Průmyslové podniky:
Industry:
Vlajka:
Banner:
-
Znak:
Coat of Arms:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
-
URL CZ: https://www.valka.cz/Vysocany-t122579#418307Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/mistni-cast-Boru-okr-Tachov-t122579#418307Version : 0
MOD