Main Menu
User Menu

27. prapor [1945-1947]

27th Battalion

     
Název:
Name:
27. prapor
Originální název:
Original Name:
27th Battalion
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1945
Předchůdce:
Predecessor:
27. kulometný prapor
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1947
Nástupce:
Successor:
3. prapor Novozélanského pluku
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.03.1946-01.08.1947 Jayforce, BCOF
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1945-21.02.1946 ?, Taliansko? /
21.02.1946-19.03.1946 na mori
19.03.1946-DD.03.1946 Kure
DD.03.1946-01.08.1947 prefektúraYamaguchi

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.1945-01.08.1947 Velenie
DD.MM.1945-01.08.1947 ?
Poznámka:
Note:
- Novozélandské expedičné sily
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/27-prapor-1945-1947-t121541#416073Verze : 0
MOD