Main Menu
User Menu

1. města Londýn dobrovolná jízda (Rough Riders) [1908-1920]

1st City of London Yeomanry (Rough Riders)

     
Název:
Name:
1. města Londýn dobrovolná jízda (Rough Riders)
Originální název:
Original Name:
1st City of London Yeomanry (Rough Riders)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.08.1908
Předchůdce:
Predecessor:
Města Londýn dobrovolná jízda (Rough Riders)
Datum zániku:
Disbanded:
16.02.1920
Nástupce:
Successor:
C baterie 11. (ctihodná dělostřelecká společnost a města Londýn dobrovolná jízda ) brigády R.H.A.
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
24.08.1908-DD.MM.1912 The Guildhall, London
DD.MM.1912-16.02.1920 Finsbury Square, London

Velitel:
Commander:
24.08.1908-16.02.1920 Maitland, Frederick Colin 14 Earl Lauderdale (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

24.08.1908-16.02.1920 Velenie
24.08.1908-16.02.1920 ?
Poznámka:
Note:
- od 07.02.1920 teritoriálna armáda
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/1-mesta-Londyn-dobrovolna-jizda-Rough-Riders-1908-1920-t121133#414875Verze : 0
MOD