Main Menu
User Menu

Inns of Court pluk [1932-1961]

The Inns of Court Regiment

     
Název:
Name:
Inns of Court pluk
Originální název:
Original Name:
The Inns of Court Regiment
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.04.1932
Předchůdce:
Predecessor:
Inns of Court výcvikové důstojnícké středisko
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1961
Nástupce:
Successor:
Inns of Court a City dobrovolná jízda 1)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Lincoln's Inn, London

Velitel:
Commander:
DD.04.1932-02.11.1932 Plumer, Herbert Charles Onslow 1 Vizcount Plumer of Messines (Field Marshal)
02.11.1932-02.11.1947 Hogg, Douglas McGarel 1 Vizdount Hailsham (Captain)
02.11.1947-31.05.1959 Isaacs, Gerald Rufus 2 Maques Reading (Brigadier)
31.05.1959-01.05.1961 Sutton Ward, Edward John (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.04.1932-01.05.1961 Velenie
DD.04.1932-01.04.1947 švadrona kavalerie
DD.04.1932-01.05.1961 A rota
DD.04.1932-01.05.1961 B rota
01.04.1947-01.05.1961 C rota
31.10.1956-01.05.1961 D (Northamptonshireská dobrovolná jízda) švadrona
DD.04.1932-01.05.1961 ?
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
- teritoriálna armáda do 11.1940 a od 01.04.1947 - 1961
- od 11.1940 prevelený pod Královské obrnené zbory
- 31.10.1956 absorbuje Northamptonshireskú dobrovolnú jazdu ako svoju D švadronu
1) vytvára túto jednotku spojením sa s Dobrovolnou jízdou města Londýn (Rough Riders) (okrem D Northamptonshireskej švadrony)
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/Inns-of-Court-pluk-1932-1961-t121078#414766Verze : 0
MOD

URL : https://www.valka.cz/Inns-of-Court-pluk-1932-1961-t121078#39020Verze : 0
MOD