Main Menu
User Menu

D rota (Londýnských Irských střelců) 4. (V) praporu Královských Irských rangerů (Severoirské milice) [1978-1993]

D Company (London Irish Rifles), 4th (V) Battalion of The Royal Irish Rangers (North Irish Militia)

     
Název:
Name:
D rota (Londýnských Irských střelců) 4. (V) praporu Královských Irských rangerů (Severoirské milice)
Originální název:
Original Name:
D Company (London Irish Rifles), 4th (V) Battalion of The Royal Irish Rangers (North Irish Militia)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.04.1978
Předchůdce:
Predecessor:
D rota (Londýnských Irských střelců) Severoirských milicií
Datum zániku:
Disbanded:
20.04.1993
Nástupce:
Successor:
D rota (Londýnských Irských střelců) Londýnského pluku
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
18.04.1978-20.04.1993 4. (V) prapor Královských Irských rangerů (Severoirské milice)
Dislokace:
Deployed:
18.04.1978-20.04.1993 Chelsea, London

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-25.04.1980 Booster, Basil (General)
25.04.1980-28.03.1986 Nicholson Bredin, Humphrey Edgar (Major General)
28.03.1986-20.04.1993 Purdon, Corran William Brooke (Major General)
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.regiments.org
URL : https://www.valka.cz/D-rota-Londynskych-Irskych-strelcu-4-V-praporu-Kralovskych-Irskych-rangeru-Severoirske-milice-1978-1993-t120967#414519Verze : 0
MOD